Wypożyczalnia skitour Ustroń – górska turystyka zimowa połączona z narciarstwem

Skitouring to zimowa aktywność, która wyróżnia się pełną swobodą w działaniu. Pozwala porzucić znane trasy i ośrodki narciarskie na rzecz obszarów nieoznakowanych. W przygotowaniu się do takiej przygody pomagają instruktorzy z Freetours w Ustroniu. Znajdź sprzęt idealny – Wypożyczalnia skitour Ustroń

Pasja do sportów zimowych na najwyższym poziomie

Freetours to miejsce stworzone przez doświadczonych instruktorów i przewodników, którzy zarażają miłością do turystyki narciarskiej i narciarstwa pozatrasowego. Oferta firmy to przede wszystkim szkolenia i wycieczki oraz wypożyczalnia ski tour w Ustroniu. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni narciarze mogą znaleźć tutaj atrakcje dla siebie. Dla pierwszej grupy przeznaczone są szkolenia prowadzone w Ustroniu, z kolei drugiej grupie oferuje się bardziej zaawansowaną przygodę, czyli zorganizowane wyjazdy w Alpy lub do Gruzji. 

Wypożyczalnia Ski Tour Ustroń – jaki sprzęt jest dostępny?

Prężnie działająca wypożyczalnia Ski Tour Ustroń to spore ułatwienie – szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem i nie posiadają własnego sprzętu. Miejsce to znajduje się w bazie w Ustroniu, czyli dokładnie tam, gdzie przeprowadzane są szkolenia. Co można znaleźć w ofercie wypożyczalni? Są to przede wszystkim:

  • narty (o długości od 145 cm do 192 cm),
  • buty (w rozmiarze od 36 do 47),
  • splitboardy,
  • plecaki lawinowe.

Dostępne jest także tzw. lawinowe ABC, czyli gotowy zestaw na trudne warunki.

Szkolenia Ski tourowe

Freetours.pl oferuje również szkolenia. Podczas zajęć uczestnicy uczą się, jak obsługiwać sprzęt skitourowy, poznają techniki jazdy oraz zapoznają się z metodami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Szkolenia przeprowadzane są w małych grupach (4-5-osobowych), przez co nauka jest efektywniejsza. Korzystając z tej oferty ma się gwarancję profesjonalnego podejścia do sprawy. Podczas kursu jest się pod opieką przewodników górskich oraz instruktorów narciarstwa, którzy posiadają spore doświadczenie w skitouringu.

2 komentarze do “Wypożyczalnia skitour Ustroń – górska turystyka zimowa połączona z narciarstwem”

Dodaj komentarz