Przenośne toalety – w jakich sytuacjach się sprawdzą

Organizatorzy współczesnych imprez pod chmurką muszą pamiętać o bardzo wielu aspektach, które decydują o sukcesie lub fiasku całego przedsięwzięcia. Jedną z ważnych spraw jest konieczność zapewnienia ludziom toalet – tutaj świetnie sprawdzą się toalety przenośnehttps://wcserwis.pl/produkty/toalety/. Można ustawić je wszędzie tam, gdzie brakuje możliwości przyłączenia do kanalizacji lub szamba.

Przenośne toalety – w jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej?

Wygodne i nowoczesne przenośne toalety sprawdzą się doskonale podczas bardzo wielu imprez masowych pod chmurką. To właśnie wiosną oraz latem w całej Polsce nie brakuje tego typu atrakcji plenerowych. Każdy organizator, czy to urząd miasta lub gminy, czy zewnętrzna firma eventowa, powinien wziąć pod uwagę konieczność zorganizowania toalety dla gości. Przenośne toalety to zatem opcja najlepsza na:

  • festiwale muzyczne i koncerty,
  • pikniki miejskie i pikniki rodzinne,
  • inne imprezy plenerowe i eventy firmowe.

Poza tym toalety przenośne będą doskonały również w przypadku konieczności zorganizowania toalety dla pracowników:

  • na budowie własnego domu do 70m2;
  • na placu budowy osiedla, drogi czy mostu;
  • na parkingu strzeżonym;
  • jak również w różnego rodzaju atrakcjach typu ruiny zamku, Park Narodowy czy Park Krajobrazowy.

Przenośne toalety – udogodnienia

Nowoczesne toalety przenośne mają sporo udogodnień, dzięki którym podczas korzystania z nich można zachować nie tylko intymność i spokój, ale też w odpowiedni sposób zadbać o higienę. Można wynająć różne modele toalet przenośnych, które różnią się pomiędzy sobą zarówno samym wyposażeniem, jak też wystrojem wnętrza. Podstawowe przenośne toalety będą idealne w przypadku naprawdę dużych imprez masowych, podczas których gości są niejako osobami anonimowym. Przenośna toaleta w wersji Lux lub VIP są natomiast dedykowane na imprezy, podczas których chcemy konkretnym gościom zapewnić trochę więcej luksusu z korzystania z toalety na świeżym powietrzu. Opcja wynajmu konkretnej toalety przenośnej zależy zatem od sytuacji. W co wyposażone są bogatsze wersję toalet czyli opcja Lux oraz VIP?

Toalety standardowe oraz Lux i Vip

Toalety w wersji Lux lub VIP do toalety, które zdecydowanie nie są jedynie namiastka łazienki na świeżym powietrzu. Tak naprawdę one właśnie są wygodne i funkcjonalne łazienką bez możliwości podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Są przenośne, więc można ustawić je w dowolnie wybranym miejscu przez osobę. Poza tym spełniają najwyższe standardy wyposażenia i eleganckiego wystroju. Do najważniejszych opcji należy tutaj między innymi system sprawnie działającej wentylacji (w toalecie panuje zatem przyjemny zapach), zabudowany system spłukiwania, możliwość skorzystania z bieżącej wody do umycia rąk, wygodna i bezpieczna podłoga, wygodny lustro oraz niezawodny system oświetlenia. Tylko typu toaleta VIP będzie idealna podczas imprez dla oficjeli, podczas imprez typu wesele na świeżym powietrzu, gdy chcemy swoim gościom zapewnić jak najwyższy standard korzystania z toalety na świeżym powietrzu.

Na koncerty bądź imprezy plenerowe najlepszą opcją będą kontenery przenośne, które umożliwią sprawne korzystanie. W tym także przenośne toalety na budowę sprawdzą się doskonale.

Dowiedz się również jak przebiega serwis przenośnych toalet.

2 komentarze do “Przenośne toalety – w jakich sytuacjach się sprawdzą”

Dodaj komentarz