Jesteś z miasta Katowice? Sprawdź, gdzie możesz zamówić pyszny tort!

Torty urodzinowe zajmują specjalne miejsce wśród dań deserowych. Te obficie zdobione ciasta deserowe najprawdopodobniej powstały we Włoszech, wobec czego nie może dziwić, że po raz pierwszy pojawiły się w Polsce na dworze królowej Bony. Nieprzerwanie od XVI wieku, torty królują na polskich stołach podczas imprez różnego rodzaju, co doskonale widać w Katowicach, w których wciąż zamawiane są niemalże hurtowo!

Gdzie mieszkańcy Katowic szukają wymarzone torty urodzinowe na zamówienie?

Torty na zamówienie dla mieszkańców miasta Katowicehttps://pocztatortowa.com.pl/– gdzie ich szukać, by znaleźć wymarzony tort urodzinowy na zamówienie? Wbrew pozorom nie trzeba szukać w stolicy województwa śląskiego, swój wzrok warto skierować na Rudę Śląską i cukiernię artystyczną Torty Jak Marzenie, gdzie wszystkie wypieki są tworzone z pasją i miłością do słodkości. Oferują oni torty na wszystkie typy imprez. Możemy wybierać spośród – w zasadzie standardowo – tortów urodzinowych i imieninowych, weselnych, tortów na chrzciny lub I Komunie Święte, ale również tortów dedykowanych na wieczory kawalerskie i panieńskie oraz wszelki inne, nietypowe okazje.

Torty urodzinowe na zamówienie okazjonalne “nietypowe” to wszelkie ciasta wykonywane na specjalne zamówienie, wg indywidualnego szablonu. Mogą być charakteru promocyjnego (np. logo firmy, znak towarowy producenta, przedstawienie oddziału), potrafią celebrować nietypowe święta (dzień admina systemów komputerowych), odzwierciedlać hobby (torty z motywem muzycznym lub nawiązujące do górnictwa) lub upodobania (np. dziecięcy tort Barbie lub tort Spiderman) itp. Słowem, torty urodzinowe na zamówienie w Katowicach może być dopełnieniem imprez każdego typu.

Torty Jak Marzenie- torty dla mieszkańców Katowic

W czasach dużej świadomości społecznej odnośnie produktów spożywczych, coraz więcej cukierni przywiązuję uwagę do tego, by zaproponować klientom wypieki na bazie naturalnych składników. Takie podejście preferuje też cukiernia Torty Jak Marzenie- której torty urodzinowe na zamówienie możesz kupić między innymi w mieście Katowice. Oprócz pysznych tortów wykonanych ze składników bez zbędnych konserwantów, możesz zamówić u nich lody bezglutenowe.

Jakie torty urodzinowe możesz zamówić w tej cukierni? Wybór jest ogromny, oferują mieszkańcom Katowic torty urodzinowe na zamówienie, na chrzest, czy wesele. Niezależnie od okazji, w Torty Jak Marzenie znajdziesz swój wymarzony wypiek o niepowtarzalnym smaku. Możesz wybierać spośród 9 smaków:

  • smak śmietankowo-owocowy;
  • smak tradycyjny;
  • smak węgierski;
  • smak malina-marakuja;
  • smak chrupek;
  • smak pralinek;
  • smak szwarcwaldzki;
  • smak kajmakowy;
  • smak cynamon gruszka.

Na nasze szczęście, jeśli nie mamy możliwości podjechać do Rudy Śląskiej, to możemy zamówić opcję z dostawą do domu. Torty Jak Marzenie oferują torty urodzinowe na zamówienie z dostawą do takich miast jak: Katowice, Gliwice, Zabrze czy Mikołów. Warto pamiętać, by zamówić tort z wyprzedzeniem- w przypadku tej cukierni jest to 5 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o tortach urodzinowych dla dzieci.

3 komentarze do “Jesteś z miasta Katowice? Sprawdź, gdzie możesz zamówić pyszny tort!”

Dodaj komentarz